Depilacja laserowa nóg

Gładkie nogi dzięki laserowej depilacji

 

Klinika depilacji oferuje kompleksowe usługi z zakresu depilacji laserowej nóg, która, z racji dużej powierzchni depilacyjnej podzielona została na łydki i uda. Depilacja laserowa, z której skorzystać mogą Państwo w naszych klinikach w Gliwicach i Katowicach, wykonywana jest za pomocą najnowocześniejszego diodowego lasera LightSheer, który wyróżniony został certyfikatem bezpieczeństwa i jakości wydanym przez Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków.

Wszystkie zabiegi poprzedzone są bezpłatnymi konsultacjami, które mają na celu wyeliminowanie wszelkich czynników będących przeciwwskazaniami do użycia laserów. Wykonywana jest także próba laserowa. Po dwudziestu czterech godzinach od niej, jeśli nie wystąpią żadne reakcje alergiczne, możliwe jest przystąpienie do pełnego zabiegu. W zależności od tego, jak grube, gęste i ciemne są włoski, niewykluczone jest, że jedna wizyta nie będzie wystarczająca do całkowitego ich usunięcia. Nóg po depilacji laserowej nie wolno co najmniej przez cztery tygodnie wystawiać na działanie słońca dlatego zabieg taki należy odpowiednio wcześniej zaplanować.

Depilacja laserowa nóg to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym salonie. Cieszy się on dużą popularnością. Włoski mogą zostać usunięte nawet na stałe, dzięki czemu mogą Panie cieszyć się gładkimi i pięknymi nogami. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast takich jak Gliwice czy Katowice do skorzystania z usług laserowej depilacji nóg. Nasza wyspecjalizowana kadra kosmetologów zaprasza do bezpłatnych konsultacji.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabiegu


Idealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

DEPILACJA ŁYDKI

199 zł

stopy i kolana gratis

GRATIS

DEPILACJA UDA

249 zł

DEPILACJA STOPY

199 zł