Manicure Pedicure Podologia

Zadbana, promienna skóra twarzy to nie jedyna nasza wizytówka. Nieodzownym elementem estetycznego wizerunku są wypielęgnowane dłonie oraz stopy. W naszym gabinecie wykonujemy zarówno manicure jak i pedicure klasyczny oraz hybrydowy. Ten ostatni rodzaj polega na nałożeniu warstwy lakieru i utwardzeniu jej w lampie UV, dzięki czemu ma trwałość do 14 dni. Ważne aby manicure oraz pedicure były wykonane nie tylko dokładnie, ale również z największą dbałością o sterylność. Lakiery hybrydowe na, których wykonywane są zabiegi to Indigo Nails.

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

CZYSTA SKÓRA

IDEALNA

GŁADKA

Pytacie nas czym jest PODOLOGIA? W dużym skrócie obejmuje to co mieści się między klasycznym pedicur’em, a procedurami lekarskimi. Podologia to nauka o stopach, która łączy w sobie wszelkie działania mające utrzymać stopę w dobrej kondycji estetycznej oraz funkcjonalnej.

Podolog to osoba która dba o zdrowy wygląd, prawidłową kondycję paznokci oraz skóry stóp, a tym samym dba ich właściwe funkcjonowanie i komfort chodzenia. W razie problemów takich jak grzybica paznokci, odcisk, brodawka (kurzajka) czy stan zapalny wałów paznokciowych wykwalifikowany podolog zapewni ulgę oraz terapię umożliwiająca powrót stóp do pełni zdrowia. Ta sama osoba uchroni Twój wrastający paznokieć przed jego chirurgicznym zerwaniem czy częściowym usunięciem!

Podolog to specjalista, który potrafi zdiagnozować schorzenia, dobrać odpowiednie postępowanie i wykonać specjalistyczny zabieg podologiczny by m.in. zmniejszyć ból, ale również pośredniczy pomiędzy pacjentem, a specjalistami takimi jak: interniści, diabetolodzy, dermatolodzy, flebolodzy, czy fizjoterapeuci.

Jeśli ubytek paznokcia, onycholiza (odchodzenie płytki paznokcia) , zmiana koloru paznokcia, modzel, nagniotki, szybko narastający naskórek to jedne z Twoich problemów, pomoc na te i inne dolegliwości znajdziesz u podologa w Idealnie!

W gabinecie Idealnie dowiesz się m.in. jak prawidłowo obciąć paznokcie, jak przeciwdziałać tzw. halluksom, jak pielęgnować stopy cukrzyka, pękające pięty, szorstkość i suchość skóry za pomocą specjalistycznych kosmetyków.

Zapoznaj się z naszym cennikiem zabiegów podologicznych.

Umów się już dziś na konsultacje lub podstawowy zabieg podologiczny aby się przekonać jak odświeżona, gładka, zdrowa potrafi być Twoja skóra !

Termin zabiegu

REZERWUJ TERAZ

Idealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 575 003 389