Usuwanie blizn

Bezpieczna i bezbolesna depilacja laserowa bikini

Blizny, powstałe w wyniku gojenia się ran, często stają się przyczyną dyskomfortu, który oddziałuje nie tylko na wygląd fizyczny, ale także samopoczucie. Nowoczesne technologie laserowe, pozwalają na usuwanie blizn oraz rozstępów w bezpieczny i niemal bezbolesny sposób. Metoda ta wykorzystuje laser frakcyjny, który pozwala na redukcje blizn bez konieczności wykonywania skomplikowanych zabiegów. Ponadto, czas powrotu do codziennej aktywności po zabiegu laserowym jest minimalny.

Gabinet kosmetologiczny Idealnie mieszczący się w miastach Gliwice oraz Katowice oferuje zabiegi na usuwanie blizn za pomocą zabiegu karboksyterapii oraz lasera frakcyjnego Emerge. Zabiegi z wykorzystaniem obu urządzeń mogą być wykonywane na każdego rodzaju bliznach, w każdym rozmiarze oraz niezależnie od wieku pacjenta. Karboksyterapia poprzez wzrost stężenia dwutlenku węgla wspomaga regulację przepływu krwi, co powoduje aktywacje wielu procesów sprzyjających dotlenieniu tkanek, a także tworzeniu nowych sieci naczyń włosowatych. Laser frakcyjny natomiast penetruje głębsze warstwy skóry, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastynowych. Dzięki temu procesowi dochodzi do przebudowy skóry.

Usuwanie blizn w naszym gabinecie kosmetologicznym polega przede wszystkim na pobudzeniu skóry i tkanek, do procesów naprawczych, przyspieszonego gojenia się i odbudowy skóry.

Należy pamiętać o wszelkich przeciwwskazaniach do zabiegu, do których należą głównie:

  • ciąża;
  • nowotwór;
  • epilepsja;
  • infekcje skórne;
  • makijaż permanentny lub tatuaż w miejscu zabiegu.

Wszystkich zainteresowanych zabiegiem usunięcia blizn zapraszamy do naszych gabinetów w mieście Katowice i Gliwice oraz wszystkich mieszkańców Śląska.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabiegu


Idealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

BLIZNA POJEDYNCZA

100 - 300 zł

BLIZNY POTRĄDZIKOWE

5 zł

za impuls