Milena Paciorak

23 listopada 2017

Brak komentarzy

Home DEPILACJA

Black Weekend w Idealnie

Black Weekend w Idealnie

Black Friday to nic innego jak wielkie zakupowe szaleństwo, ale… w najlepszej cenie. Tradycja ta wiąże się z okresem przedświątecznych zakupów, które ruszają w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia. Oczywiście, jest to zwyczaj amerykański, ale od lat bardzo popularny na całym świecie. To oficjalne rozpoczęcie sezonu bożonarodzeniowego.

W tym roku, już od 24 listopada, możemy bezkarnie kupować bombki i łańcuchy, słuchać „Last Christmas” i poszukiwać idealnych prezentów dla siebie i bliskich.

 

W Idealnie mamy właśnie takie, perfekcyjne upominki. Wiecie dlaczego? Bo możecie wybrać sobie co tylko zechcecie, a my dajemy Wam 20% zniżki. Brzmi cudownie, no nie?

 

 

 


Jak to działa?


 

Telefon: Zadzwoń do nas 24-25.11 (piątek i sobota) i umów się na wybrany zabieg, a dostaniesz na niego 20% rabatu. Gabinet Katowice 575 003 389, Gabinet Gliwice 533 999 389.

Mail: Napisz do nas maila między 24-26.11 (piątek-niedziela), daj znać jaka usługa Cię interesuje, a my obniżymy jej cenę o 20%. Mail: biuro@idealnie.eu

Wiadomość na fb: Czekamy również na fejsie 24-26.11 (piątek-niedziela). Napisz o jaki zabieg chodzi, a my zagwarantujemy 20% rabat. Profil Katowice – klik, profil Gliwice – klik.

 

Zasady:

 

  • Promocja obejmuje zabiegi wykonane na jednorazowej wizycie (np. depilacja łydek, bikini, zabieg na twarz – wszystkie zabiegi będą podlegać promocji – 20%). Z rabatem wykonywane są POJEDYNCZE zabiegi.
  • Promocja nie dotyczy serii zabiegów.
  • Terminy umówionych zabiegów będą obwiązywać wyłącznie do 31.12.2017.
  • Promocja trwa od 24.11.2017 do 26.11.2017.
  • By wziąć udział w promocji wystarczy zadzwonić (w dniach 24 i 25.11) lub napisać wiadomość mailową lub na fb (w dniach 24.26.11). Nawet jeśli nie zdołamy na nią odpisać w dni trwania promocji, to rabat nie przepadnie.
  • Wizyty umówione wcześniej, a przypadające w dni 24.11 i 25.11 nie są objęte promocją.

 


W Idealnie Black Friday trwa cały weekend!


 

Najnowsze wpisy

Joanna Grabińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od 6 lat - tyle samo pracuje w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych, a w szczególności depilacji laserowej.

Milena Paciorak

Od prawie sześciu lat współprowadzi bloga lifestylowgo blessthemess.pl, na którym dzieli się nowościami ze świata urody i pielęgnacji. Jest jedną z redaktorek Allegro.pl, gdzie pisze o modzie, urodzie i trendach.