Milena Paciorak

19 października 2018

Brak komentarzy

Home Zdrowie

Coś do nich mam!

Coś do nich mam!

Mamy coś dla Was i Wy powinnyście mieć coś dla siebie. Wy, Dziewczyny. Koleżanki, kumpele, żony, narzeczone, mamy, siostry, babcie, córki. Wy, wszystkie! Powinnyście mieć zdrowe piersi, bo tylko takie są piękne.

 


Te małe, ciążowe, z rozstępami, sterczące, te większe, silikonowe, trójkątne i absolutnie każde. Piękne, Wasze, zdrowe.


 

 

Mamy do nich najfajniejszy żel na świecie. Żel do badania USG. A to badanie możecie wykonać za jedyne 20zł.

 

Jak to możliwe? To bardzo proste. Wskakujcie na stronę specjalnego bota – BOOBlabla(klik) i umawiacie się na wizytę przez Messengera. I tyle. Tyle i aż tyle, bo zdrowie i profilaktyka, to najcenniejsza rzecz, jaką możesz dać sobie i swoim najbliższym.

 

 

Kampania #CosDoNichMam to fantastyczna akcja, której główny partner Avon Kontra Rak Piersi dofinansował aż 7 tysięcy badań USG dla każdej z nas. A bot BOOBlabla kierujecie Cię automatycznie do najbliższego gabinetu. Także u nas, na Śląsku. Na badania można się umówić również telefonicznie, a pełną listę gabinetów znajdziecie na avonkontrarakpiersi.pl.

 

Najnowsze wpisy

Joanna Grabińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od 6 lat - tyle samo pracuje w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych, a w szczególności depilacji laserowej.

Milena Paciorak

Od prawie sześciu lat współprowadzi bloga lifestylowgo blessthemess.pl, na którym dzieli się nowościami ze świata urody i pielęgnacji. Jest jedną z redaktorek Allegro.pl, gdzie pisze o modzie, urodzie i trendach.