Milena Paciorak

29 lipca 2018

Brak komentarzy

Home DEPILACJA

W pakiecie taniej! Idealna depilacja na lato.

W pakiecie taniej! Idealna depilacja na lato.

Kto powiedział, że depilację laserową możemy wykonywać wyłącznie w okresie jesienno-zimowym? Choć to czas najbardziej sprzyjający zabiegom Light Sheer, to spełniając kilka prostych warunków, możemy śmiało przeprowadzać zabiegi depilacji laserowe także w okresie letnim.

 

Depilacja laserowa Light Sheer

 


Co musimy zrobić, by depilacja laserowa była dla nas bezpieczna w czasie wakacji?


  • przed każdą wizytą należy skonsultować się z kosmetologiem, by ten wykluczył wszelkie przeciwwskazania.
  • należy pamiętać o odpowiednim okresie absencji przed słońcem. Jeśli urlop już za Wami, to odczekajcie co najmniej 6 tygodni do wizyty. Natomiast jeśli planujecie urlop, to ostatni zabieg wykonajcie na 2 tygodnie przed wyjazdem.
  • bikini i pachy, to miejsca, które skutecznie możemy osłaniać latem przed słońcem, więc nie narazimy się na podrażnienia. Pamiętajmy o tym, nawet jeśli nie planujemy opalania i wyjazdu,
  • bezwzględnie należy używać wysokich kremów z filtrami, najlepiej SPF50. Zarówno przed, jak i po zabiegach depilacji laserowej.

Mamy dla Was pakiet, który idealnie sprawdzi się podczas letnich dni. Od teraz, aż do końca września zabiegi depilacji laserowej Light Sheer, na bikini i pachy kosztują jedynie 299zł!


Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: Gliwice – 533 999 389 lub Katowice – 575 003 389

Depilacja laserowa Light Sheer

Najnowsze wpisy

Joanna Grabińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od 6 lat - tyle samo pracuje w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych, a w szczególności depilacji laserowej.

Milena Paciorak

Od prawie sześciu lat współprowadzi bloga lifestylowgo blessthemess.pl, na którym dzieli się nowościami ze świata urody i pielęgnacji. Jest jedną z redaktorek Allegro.pl, gdzie pisze o modzie, urodzie i trendach.