Depilacja bikini

Bezpieczna i bezbolesna depilacja laserowa bikini

 

Klinika depilacji Idealnie oferuje depilację laserową bikini przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Przed rozpoczęciem zabiegu nasi kosmetolodzy przeprowadzą bezpłatne konsultacje, dzięki czemu możliwe będzie wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do zabiegu oraz szczegółowe omówienie przebiegu depilacji.

Nasze gabinety w Gliwicach i Katowicach wyposażone zostały w laser diodowy LightSheer. Jest to obecnie najlepszy dostępny laser depilacyjny na świecie. Jego bezinwazyjność, bezpieczeństwo i szybkość sprawiają, że depilacja tak delikatnych miejsc, jak okolice bikini jest przyjemna i niezwykle skuteczna. W celu wyeliminowania skutków niepożądanych, przed przystąpieniem do depilacji wykonywana jest próba laserowa. Dopiero po 24 godzinach od tej próby przystąpić można do depilacji właściwej. Depilacja laserowa bikini to gwarancja gładkiej skóry i pewności siebie w każdej sytuacji, na plaży, basenie czy chwilach intymnych.

Depilacja bikini bywa bardzo bolesna i nieprzyjemna, jeśli wykonywana jest za pomocą wosku czy depilatora, bardzo podrażnia skórę, włoski szybko odrastają lub wrastają. Dzięki depilacji laserem cały proces jest przyjemny, zupełnie bezbolesny i daje niebywale efekty. W zależności od rodzaju owłosienia i typu skóry, możliwe jest usunięcie włosków nawet na całe życie. Wszystko to podczas konsultacji przekazuje wyspecjalizowany kosmetolog.

 

Depilacja laserowa bikini, Katowice, inne miasta

 

Zapraszamy wszystkie Panie z miast Gliwice i Katowice na depilację laserową bikini wykonywaną w Klinice Idealnie z zastosowaniem laseru diodowego LightSheer. Zabieg depilacji laserowej bikini pozwala cieszyć się swobodą i komfortem oraz pewnością własnego ciała bez troski o niechciane owłosienie.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

DEPILACJA BIKINI

219 zł

szpara pośladkowa gratis

GRATIS