Depilacja laserowa brzucha

Gładki brzuch dzięki laserowej depilacji

 

Depilacja laserowa brzucha to jeden z zabiegów, któremu poddać mogą się Państwo w naszych klinikach depilacji w Katowicach i Gliwicach. Depilacja brzucha, dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu, czyli lasera diodowego LightShee, jest praktycznie zupełnie bezbolesna a ponadto bezinwazyjna i bezpieczna dla skóry. Przed wykonaniem zabiegu konieczne są konsultacje przeprowadzane przez naszych specjalistów, które mają na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do depilacji laserem. Niezbędne jest także wykonanie próby laserowej.
Dopiero po dwudziestu czterech godzinach od niej możliwe jest przeprowadzanie całościowej depilacji. Brzuch jest problematycznym miejscem, ponieważ skóra jest tam bardzo delikatna i skłonna do podrażnień. Depilacja plastrami lub depilatorem może być bardzo drażniąca dlatego laser, ze swym bezinwazyjnym działaniem, jest najlepszą opcją dla osób pragnących pozbyć się zbędnego owłosienia.

Do depilacji należy się odpowiednio wcześnie przygotować oraz zaplanować zabieg. Możliwe, że jedna wizyta nie będzie wystarczająca. Depilowanych fragmentów ciała nie można opalać, więc jeśli planują Państwo wakacje, do depilacji laserowej brzucha należy podejść co najmniej cztery tygodnie wcześniej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych depilacją brzucha do naszych klinik mieszczących się w miastach Gliwice i Katowice. Pomożemy Państwu pozbyć się kompleksów, by mogli Państwo cieszyć się gładką i piękną skórą przez długi czas.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

DEPILACJA BRZUCH

219 zł