Depilacja laserowa pach

Niezwykle gładka i delikatna skóra dzięki zabiegowi jakim jest depilacja laserowa pach

 

Depilacja laserowa pach to szybki i skuteczny zabieg, dzięki któremu w przeciągu zaledwie 30 minut można pozbyć się trwale niechcianego owłosienia. Pachy są tą częścią ciała, na której włoski odrastają wyjątkowo szybko i konieczna jest ich depilacja niemal codziennie. Dlatego w naszym gabinecie mieszczącym się w miastach Katowice i Gliwice, oferujemy zabiegi, które pozwalają cieszyć się idealnie gładką skórą oraz odzyskać pewność swojego ciała.

Laserowa depilacja pach jest w zupełnie bezpieczna. Przed rozpoczęciem zabiegu zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których nasi specjaliści ocenią możliwość wykonania zabiegu, stan skóry oraz przeprowadzą wywiad. Wywiad jest istotny po to, by wyeliminować przeciwwskazania. Następnie wykonywana jest próba laserowa. Po 24 godzinach od próby, jeśli nie pojawią się niepożądane reakcje na skórze, można wykonać depilację laserową.

 

Przeciwwskazaniami do depilacji laserowej pach są:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • nowotwór;
  • infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry;
  • choroby skóry takie jak łuszczyca, bielactwo
    skóra opalona;
  • stosowanie leków i ziół światłouczulających;
  • rozrusznik serca.

 

Depilacja laserowa pach, Katowice, Śląsk

 

Śląsk jest miejscem naszej działalności, dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Katowic, Gliwic oraz miast takich jak Chorzów i Zabrze do naszych gabinetów, w których skorzystać możecie z depilacji laserowej pach. Umówcie się na spotkanie i dowiedźcie się więcej.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

DEPILACJA PACH

199 zł