Depilacja laserowa nóg

Gładkie nogi dzięki laserowej depilacji

 

Klinika depilacji oferuje kompleksowe usługi z zakresu laserowego usuwania owłosienia nóg, która z racji dużej powierzchni depilacyjnej podzielona została na łydki i uda. Zabieg depilacji laserowej, z którego skorzystać mogą Państwo w naszych klinikach w Gliwicach i Katowicach, wykonywany jest za pomocą najnowocześniejszego diodowego lasera LightSheer, który wyróżniony został certyfikatem bezpieczeństwa i jakości wydanym przez Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków.

Wszystkie zabiegi poprzedzone są bezpłatnymi konsultacjami, które mają na celu wyeliminowanie wszelkich czynników będących przeciwwskazaniami do użycia laserów. Wykonywana jest także próba laserowa. Po dwudziestu czterech godzinach od niej, jeśli nie wystąpią żadne reakcje alergiczne, możliwe jest przystąpienie do pełnego zabiegu. W zależności od tego, jak grube, gęste i ciemne są włoski, niewykluczone jest, że jedna wizyta nie będzie wystarczająca do całkowitego ich usunięcia. Nóg po depilacji laserowej nie wolno co najmniej przez cztery tygodnie wystawiać na działanie słońca dlatego zabieg taki należy odpowiednio wcześniej zaplanować.

Depilacja nóg to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w naszym salonie. Cieszy się on dużą popularnością. Podczas zabiegów depilacji włoski mogą zostać usunięte nawet na stałe, dzięki czemu mogą Panie cieszyć się gładkimi i pięknymi nogami. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast takich jak Gliwice czy Katowice do skorzystania na depilację laserową. Nasza wyspecjalizowana kadra kosmetologów zaprasza do bezpłatnych konsultacji.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

DEPILACJA ŁYDKI

239 zł

stopy i kolana gratis

GRATIS

DEPILACJA UDA

269 zł

DEPILACJA STOPY

199 zł