Depilacja laserowa pleców

Delikatna i skuteczna depilacja laserowa pleców

 

Nadmierne owłosienie pleców niejednokrotnie stanowi dla mężczyzn spory problem natury nie tylko estetycznej, ale także higieniczniej. Nadmierne owłosienie, nie tylko w okolicy pach, ale również i w okolicy pleców, pogłębia dyskomfort przy nadpotliwości. Depilacja laserowa to jedyna i skuteczna metoda by pomóc mężczyznom, którzy zmagają się z tego typu problemami. Tradycyjne metody depilacji, nie gwarantują całkowitego usunięcia włosów oraz są nietrwałe. Usuwanie włosów za pomocą plastrów czy pasty cukrowej pozwala uzyskać gładką skórę tylko do kilku tygodni, po tym krótkim czasie należy bolesny i nieprzyjemny zabieg powtarzać.

Depilacja laserowa pleców, z której skorzystać można w naszym gabinecie kosmetologicznym na terenie miasta Gliwice oraz Katowice, jest nie tylko bezbolesna, ale także gwarantuje efekty na wiele lat. Wystarczy seria zabiegów, by pozbyć się trwale owłosienia. Mechanizm lasera emituje wiązkę promieni, która zostaje pochłonięta przez melaninę, która jest barwnikiem mieszków włosowych. Dlatego też depilacja jest nieskuteczna w przypadku włosów bardzo jasnych lub siwych. Laser skutecznie uszkadza brodawkę włosa co w ostateczności skutkuje zanikaniem i wypadnięciem włoska. Stosowany w gabinecie Idealnie laser LightSheer wyposażony jest także w nakładkę chłodzącą, która utrzymuje niską temperaturę skóry i sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

Depilacja laserowa pleców – przeciwwskazania:

  • nowotwór;
  • infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe skóry;
  • choroby skóry takie jak;
  • skóra opalona;
  • stosowanie leków i ziół światłouczulających;
  • rozrusznik serca.

Wszystkich zainteresowanych ze Śląska i miast takich jak Zabrze, Chorzów, laserową depilacją pleców zapraszamy do naszych gabinetów. Specjaliści z miasta Katowice i Gliwice czekają na Państwa.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

DEPILACJA PLECÓW

249 zł