Milena Paciorak

03 czerwca 2018

Brak komentarzy

Home KOSMETOLOGIA

Endermologia LPG Alliance w Idealnie Gliwice

Endermologia LPG Alliance w Idealnie Gliwice

Skuteczna metoda redukująca tkankę tłuszczową (zwłaszcza w miejscach newralgicznych), ujędrniająca wiotką skórę, wygładzająca cellulitu, a nawet działająca na opuchliznę. Endermologia LPG Alliance w gabinecie Idealnie w Gliwicach, to zabiegi przeprowadzane najnowszym sprzętem, tak by masowanie wybranych partii ciała było jak najbardziej efektywne.

Wprowadzając zdrową dietę, odrobinę ruchu (wystarczy 20minutowy spacer!) i wspomagając ciało intensywnymi masażami, jesteśmy w stanie już po kilku zabiegach zauważyć efekty. Centymetrów w obwodach ubywa, skóra staje się gładsza i bardziej napięta. I możemy z powodzeniem wybierać letnie sukienki czy szorty w mniejszym rozmiarze. A bikini czy kostium kąpielowy nie będzie przerażał!


W czerwcu proponujemy idealną ofertę w gabinecie Idealnie w Gliwicach.


Do każdego zabiegu endermologii dodajemy 10 minut masażu w prezencie!

Jak to działa? Przykładowo, kupując pakiet 9 zabiegów po 30 minut w cenie 1670zł, do każdego z masaży dodajemy 10 minut i pojedynczy masaż trwa minut 40. Finalny pakiet kosztowałby 2250zł, a Wy nadal płacicie 1670zł!

Wystarczy, że do nas zadzwonisz (533 999 389) lub napiszesz na naszym facebooku, i umówisz się na wizytę konsultacyjną. Gładkie ciało na lato? Idealnie!

Najnowsze wpisy

Joanna Grabińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od 6 lat - tyle samo pracuje w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych, a w szczególności depilacji laserowej.

Milena Paciorak

Od prawie sześciu lat współprowadzi bloga lifestylowgo blessthemess.pl, na którym dzieli się nowościami ze świata urody i pielęgnacji. Jest jedną z redaktorek Allegro.pl, gdzie pisze o modzie, urodzie i trendach.