Milena Paciorak

03 czerwca 2018

Brak komentarzy

Home KOSMETOLOGIA

Karboksyterapia w najlepszej cenie w tym roku!

Karboksyterapia w najlepszej cenie w tym roku!

Czerwiec rozpoczynamy od wielkich przygotowań dla sezonu bikini. To już naprawdę ostatni moment, by zadziałać przed urlopem. Jak? Ujędrniając, uelastyczniając, zmniejszając widoczność blizn, rozstępów i cellulitu.

 


Skorzystaj z rabatu -20% na zabiegi KARBOKSYTERAPII w Idealnie Katowice.


 

 

Dwutlenek węgla, który jest podawany śródskórnie sprawia, że w naszym organizmie zachodzą pozytywne zmiany. O co chodzi? O pobudzanie organizmu do pracy! Pojawiają się nowe naczynia włosowate, polepsza się mikrokrążenie krwi, a całe ciało jest dotlenione. Wszystko to powoduje walkę ze zmianami na skórze.

 

W zależności, w jakim miejscu zadziałamy, np. uda, pośladki, brzuch czy ramiona, to właśnie tam zauważymy napięcie skóry, wygładzenie, poprawienie jej struktury.

Terapia dwutlenkiem węgla zawsze dobierana jest indywidualnie do potrzeb i zmian skórnych pacjenta. Zazwyczaj trwa od 6 do 12 zabiegów, a ich ilość jest konsultowana na bieżąco.

 


W czerwcu i lipcu możesz skorzystać z rabatu -20% na zabiegi karboksyterapii w gabinecie Idealnie w Katowicach. Wystarczy, że do nas zadzwonisz (575 003 389) lub napiszesz na naszym facebooku, i umówisz się na wizytę konsultacyjną.


 

Najnowsze wpisy

Joanna Grabińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od 6 lat - tyle samo pracuje w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych, a w szczególności depilacji laserowej.

Milena Paciorak

Od prawie sześciu lat współprowadzi bloga lifestylowgo blessthemess.pl, na którym dzieli się nowościami ze świata urody i pielęgnacji. Jest jedną z redaktorek Allegro.pl, gdzie pisze o modzie, urodzie i trendach.