Klinika

Home

KLINIKA

Depilacja laserowa

Klinika depilacji IDEALNIE to salon kosmetyczny działający w Gliwicach, stworzony dla każdego, kto pragnie posiadać gładką i zadbaną skórę, a dzięki temu odzyskać pewność swojego ciała i pozbyć się kompleksów.

 

Depilacja Zabrze, Sosnowiec, Tychy

 

Posiadamy gabinety w dwóch lokalizacjach dogodnych dla klientów ze Śląska. Zapraszamy na zabieg depilacji laserowej osoby z miast takich jak Zabrze, Sosnowiec, Tychy i nie tylko.

To idealne miejsce dla osób, które chcą być potraktowane wyjątkowo i indywidualnie.

Nasz profesjonalny personel to dyplomowani kosmetolodzy, którzy oprócz szerokiej wiedzy, kompetencji i doświadczenia, potrafią słuchać i odczytywać potrzeby klientów.

 

Skorzystaj z zabiegu depilacji laserowej

 

Oferujemy profesjonalne, skuteczne zabiegi usuwania owłosienia. Depilacja laserowa dla kobiet i mężczyzn to zabiegi dodające pewności siebie i trwale poprawiające wygląd.

Współpracę z klientami opieramy na zaufaniu, pełnej rzetelnej informacji o zabiegach i możliwych do uzyskania efektach.

Najnowszej generacji sprzęt do depilacji

Jako jedna z niewielu klinik na Śląsku specjalizujemy się w dziedzinie depilacji laserowej wykorzystując wysokiej klasy sprzęt, najnowszej generacji laser diodowy LightSheer firmy Lumenis. Zapewniamy fachową obsługę, szybkie i trwałe efekty oraz atrakcyjne ceny. Nasza klinika otwarta jest od poniedziałku do soboty w indywidualnie dopasowanych do potrzeb naszych klientów godzinach. Zapraszamy na zabiegi depilacji laserowej Klientów miast takich jak: Zabrze, Chorzów, Tarnowskie Góry, Bytom oraz Żory, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, a także Mikołów i Tychy oraz wszystkich z województwa śląskiego.

Szeroka oferta

Aby zadowolić naszych Klientów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferta naszych usług została poszerzona o zabiegi kosmetyki pielęgnacyjnej oraz leczniczej. W stworzonym gabinecie kosmetycznym, oprócz takiego jak depilacja laserowa, oferujemy przede wszystkim zabiegi:

mikrodermabrazji

kwasów medycznych Sesderma

zabiegi firmowe Klapp Cosmetics

mezoterapii bezigłowej 

IDEALNIE to wyjątkowe miejsce o komfortowych, przyjaznych i nowocześnie urządzonych wnętrzach. To salon kosmetyczny, w którym można zatrzymać się na chwilę, odpocząć, uwolnić od napięcia i stresu dnia codziennego.

Sprawimy, że lecznicze właściwości specjalnie dobranych przez kosmetologów zabiegów, pozwolą bez wysiłku osiągnąć idealny wygląd, piękną skórę i wspaniałe samopoczucie.

Zapraszamy!

Bądźmy idealni, OD STÓP DO GŁÓW

Salon

Recepcja

Nowoczesny salon

Recepcja

Salon