Idealnie Gliwice

Home KLINIKA

Idealnie Gliwice

Salon

Recepcja

Nowoczesny salon

Recepcja

Salon

Depilacja laserowa w Gliwicach

Klinika depilacji IDEALNIE działa w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 10 i oferuje kompleksowe usługi dla każdego, kto pragnie posiadać gładką i zadbaną skórę. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra, która indywidualnie dobiera poziom i intensywność zabiegów depilacji laserowej (m. in. pach czy pleców, oferujemy także depilację dla mężczyzn), tak by była maksymalnie efektywna i bezpieczna.

Cenimy sobie bezpośredni i indywidualny kontakt z każdym Pacjentem. Wspólnie z Pacjentami obserwujemy zmiany zachodzące podczas terapii, udzielamy rad i rozwiązujemy ewentualne problemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – mailowo, telefonicznie, a także poprzez wiadomości na Facebooku.

Zaufanie, koncentracja na indywidualnych problemach, kompleksowa obsługa i dyplomowani kosmetolodzy sprawiają, że możemy nazywać siebie najlepszymi na rynku.

Depilacja laserowa z najwyższej klasy sprzętem

Wyróżnia nas najwyższej klasy sprzęt – wykorzystujemy najnowszej generacji laser diodowy LightSheer firmy Lumenis, który skutecznie usuwa owłosienie oraz gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Wyróżniają nas przystępne ceny! – CENNIK

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w indywidualnie dopasowanych godzinach – wystarczy zadzwonić i umówić się na najbardziej dogodny termin.

Przyjeżdżają do nas Klienci z takich miast jak: Gliwice, Katowice, Zabrze, Chorzów, Tarnowskie Góry, Bytom, Żory, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Mikołów, Tychy i innych miejscowości na Śląsku.

Klinika IDEALNIE – szeroka oferta zabiegów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy pełną gamę zabiegów kosmetycznych skoncentrowanych na pielęgnacji skóry i leczeniu jej niedoskonałości i schorzeń.

W naszym salonie można skorzystać także z usług kosmetycznych:

  • mezoterapia igłowa
  • karboksyterapia
  • mikrodermabrazja
  • peelingi z użyciem kwasów medycznych
  • zabiegi firmowych Klapp Cosmetics, Sesderma

Prowadzona przez nas klinika IDEALNIE to oferta przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Tylko u nas mogą Państwo skorzystać z najlepszych zabiegów pod okiem specjalistów, aby uzyskać piękną, gładką oraz zdrową skórę. Zapraszamy na depilację laserową w pobliżu Zabrza, w samym centrum Gliwic – oraz na pozostałe zabieg z oferty Kliniki Idealnie.