Idealnie Katowice

Home KLINIKA

Idealnie Katowice

Depilacja laserowa w Katowicach

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej Kliniki IDEALNIE działającej w Katowicach przy ul. Ligonia 40/1.

Wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści w dziedzinie kosmetologii, są po to, aby pomóc Państwu w uzyskaniu gładkiej skóry, odzyskaniu pewności siebie. Nasza klinika została stworzona dla każdego, kto chce zadbać o idealny wygląd od stóp do głów.

Klinika IDEALNIE specjalizuje się przede wszystkim w depilacji laserowej (m. in. pach czy pleców, oferujemy także depilację dla mężczyzn) oraz świadczy usługi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej. Nasz personel jest zawsze gotowy do pomocy – dzięki niemu mogą Państwo dowiedzieć o potrzebach swojej skóry oraz o tym, jak ją pielęgnować.

 

Współpracę z Klientami opieramy na zaufaniu oraz rzetelnej informacji o zabiegach. Stawiamy na długie i pogłębione wywiady z Pacjentami kliniki, indywidualny dobór zabiegów i bezpośredni kontakt podczas trwania terapii.

Recepcja

Recepcja

Recepcja

Łazienka

Elewacja

Sprzęt do depilacji najnowszej generacji

Świadczymy usługi z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza – posiadamy najnowszej generacji laser diodowy LightSheer firmy Lumenis. Dzięki niemu możliwe jest efektywne, szybkie i bezpieczne usuwanie niechcianego owłosienia z różnych partii ciała zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Każdemu z naszych Pacjentów zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, z indywidualną obsługą naszych fachowców. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty – istnieje możliwość umówienia się na najbardziej dopasowane godziny wykonania zabiegów. Wspólnie z Państwem obserwujemy zmiany zachodzące podczas trwającej terapii, udzielamy rad i rozwiązujemy ewentualne problemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – mailowo, telefonicznie, a także poprzez wiadomości na Facebooku.

Wyróżniają nas przystępne ceny! – CENNIK

Zapraszamy na zabiegi Klientów z miast takich jak.: Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Tarnowskie Góry, Bytom oraz Żory, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, a także Mikołów i Tychy oraz wszystkich z województwa śląskiego.

Klinika IDEALNIE – szeroka oferta zabiegów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy pełną gamę zabiegów kosmetycznych skoncentrowanych na pielęgnacji skóry i leczeniu jej niedoskonałości i schorzeń.

 

W naszym salonie można skorzystać także z usług kosmetycznych:

  • mezoterapia igłowa
  • karboksyterapia
  • mikrodermabrazja
  • peelingi z użyciem kwasów medycznych
  • zabiegi firmowych Klapp Cosmetics, Sesderma

Prowadzona przez nas klinika IDEALNIE to oferta przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Tylko u nas mogą Państwo skorzystać z najlepszych zabiegów pod okiem specjalistów, aby uzyskać piękną, gładką oraz zdrową skórę.