Milena Paciorak

01 marca 2018

Brak komentarzy

Home DEPILACJA

#SiłaJestKobietą, czyli Idealnie dla Pań [KONKURS]

#SiłaJestKobietą, czyli Idealnie dla Pań [KONKURS]

Przez najbliższe dni zachwycamy się tylko płcią piękną. Chcemy podarować wszystkim Paniom wyjątkowe prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. I powiedzieć stanowczo, że z całych sił popieramy przekaz Girl Power. Bo w dziewczynach jest moc.

Począwszy od jutra, tj. poniedziałku 5 marca aż do 8 marca włącznie na naszych kontach na fb będą pojawiać się posty konkursowe, w których do wygrania będą cztery zabiegi. Codziennie o godzinie 9.00 będzie pojawiać się nowy post. Kto wygra? Ta osoba, która przekona nas, że właśnie ona powinna dostać wymarzony zabieg!

W zabawie można wziąć udział dowolną ilość razy, ale wygrać można tylko raz. Wyniki opublikujemy wieczorem, 9 marca 2018 na blogu, w tym, zaktualizowanym poście. I oczywiście podlinkujemy je na naszych kontach na facebooku. Co ważne – do wygrania jest po jednym zabiegu każdego dnia, więc będziemy oceniać komentarze z obu profili – Idealnie Gliwice i Idealnie Katowice.

Wygrane zabiegi będzie można wykorzystać do końca kwietnia 2018, po wcześniejszym umówieniu się drogą telefoniczną, e-mailową lub poprzez wiadomość na fb. Wygranego zabiegu nie można wymieć na ekwiwalent pieniężny, ale można przekazać go osobie trzeciej, np. mamie, babci czy narzeczonej. Podczas zabiegu mogą być robione fotografie, które gabinet Idealnie będzie chciał wykorzystać na stronie internetowej oraz profilach społecznościowych. Udział w konkursie oznacza zgodę na użyczenie swego wizerunku.


O co gramy?


  • 5 marca: Endemologia  LPG Alliance – 1 zabieg – 50 minut: Coś dla osób walczących z cellulitem, mało jędrną skórą, rozstępami. Zabieg dodaje skórze sprężystości, pobudza układ krwionośny do działania i jest niezwykle przyjemny. Możemy wykonywać go na dowolnej części ciała, np. brzuchu, boczkach, udach czy pośladkach.
  • 6 marca: Zabieg bankietowy – endermologia twarzy z witaminą C: Marzysz o zdrowej, napiętej i wypoczętej skórze? Mamy dla Ciebie coś, co pobudzi ją na wiosnę! Witamina C oczyści, rozjaśni i pięknie napnie skórę twarzy. A endermologia sprawi, ze zniknie opuchlizna, zasinienia i worki pod oczami.
  • 7 marca: Depilacja laserowa – jedna, wybrana część ciała: Chcesz spróbować depilacji laserowej, ale masz obawy? No to mamy coś dla Ciebie! Sprawdzisz, że laser wcale nie jest taki straszny! Będziesz mogła bez kosztów przeprowadzić dalszy ciąg terapii laserem, jeśli jesteś w jej trakcie.
  • 8 marca: Laser Emerage na blizny i rozstępy, ilość wystrzałów lasera o wartości 300zł: To propozycja dla wszystkich zmagających się z bliznami, np. po porodzie, mocnymi zmianami po trądziku, wyraźnymi zmarszczkami na czole. To również świetna opcja na wygojenie rozstępów.

Wyniki!


Drodzy, dziękujemy za liczny udział w zabawie, nie było prosto wybrać laureatów. Po burzliwiej naradzie nagrody trafiają do: endermologia – Aleksandra Kuchowicz, laser Emerage – Anna Mandziej, depilacja – Ania Bałdys,  zabieg z witaminą C – Anna Pacholska.

Prosimy o kontakt przez wiadomości na fb, by umówić się na odbiór wygranego zabiegu. Gratulujemy i dziękujemy!

Przypominamy, że wszystkie zabiegi będą konsultowane, by wykluczyć przeciwwskazania.


Cieszymy się, że możemy podarować coś fantastycznego wszystkim niezależnym kobietom. Bo #SiłaJestKobietą.


Najnowsze wpisy

Joanna Grabińska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Szeroko pojętą kosmetyką interesuje się od 6 lat - tyle samo pracuje w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych, a w szczególności depilacji laserowej.

Milena Paciorak

Od prawie sześciu lat współprowadzi bloga lifestylowgo blessthemess.pl, na którym dzieli się nowościami ze świata urody i pielęgnacji. Jest jedną z redaktorek Allegro.pl, gdzie pisze o modzie, urodzie i trendach.