Mezoterapia bezigłowa

Każda kobieta wie, jak ogromny wpływ na naszą cerę ma upływający czas, czynniki atmosferyczne oraz tryb życia. Intensywna i wielogodzinna praca, stres, pośpiech, niezdrowe żywienie i związane z nim niedobory witamin i minerałów, brak wystarczającej ilości snu, zbyt częste eksponowanie skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych (nieraz bez zapewnienia jej niezbędnej ochrony za pomocą kremów z filtrem) –przyśpieszają niepożądany proces starzenia się skóry. Wszystko to sprawia, że traci ona witalność i potrzebuje specjalistycznej pomocy.

Dlatego postanowiliśmy sprostać potrzebom naszych Klientów i oferować Państwu profesjonalną metodę odżywienia skóry – mezoterapię bezigłową – Skinshooter Klapp Cosmetics.

Jak wygląda zabieg?

 

Mezoterapia bezigłowa to całkowicie bezpieczny, niechirurgiczny zabieg, polegający na podawaniu dobroczynnych substancji, poprzez wykorzystanie naturalnego zjawiska elektro-osmozy i mezoporacji, stymulując mięśnie mimiczne twarzy. Cząsteczki składników aktywnych przenikają do otwartych kanalików wodnych w błonie komórkowej naskórka. Najczęściej podawane substancje w koktajlach to m.in.: kwas hialuronowy, retinol oraz peptydy.

Przy zabiegach na twarz najlepsze efekty uzyskuje się wykonując serię zabiegów około 4 zabiegów w odstępie 3-4 tygodni. 

Zalety mezoterapii bezigłowej:

  • szybko i skutecznie przywraca skórze zdrowy wygląd

  • nadaje cerze elastyczności i blask

  • niweluje oznaki starzenia się

  • pobudza naturalne procesy regeneracyjne, poprawia strukturę skóry

  • ujędrnia skórę

  • poprawia mikrokrążenie, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i fibroblastów

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguGwarancja bezpieczeństwa, efektów i zadowolenia

Liczy się dla nas Państwa zadowolenie, zdrowie i bezpieczeństwo dlatego wszystkie nasze zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów za pomocą sterylnych narzędzi. Gwarantujemy najwyższe standardy jakości i higieny oraz satysfakcję z widocznych efektów naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu mezoterapii w naszych salonach mieszczących się w miastach Gliwice i Katowice.

CZYSTA SKÓRA

IDEALNIE

WITAMINA C

REGENERACJA

CENNIK

Polecane zabiegi

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA -twarz,szyja,dekolt

229 zł