Modelowanie sylwetki

Laserowe modelowanie sylwetki – Katowice i Gliwice

 

Zdrowy tryb życia oraz odpowiednia ilość ruchu bywają niewystarczające, by uzyskać szczupłe ciało. Dlatego na pomoc spieszą nam nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym możliwe jest bezinwazyjne modelowanie sylwetki. Zapraszamy mieszańców Śląska do sieci Klinik Idealnie znajdujących się w Katowicach oraz Gliwicach do zapoznania się z bogatą ofertą naszych zabiegów.

 

Jako jedni z niewielu oferujemy zabieg modelowania sylwetki przy użyciu Endermologii LPG Alliance. Jest to technika, która polega na mechanicznej stymulacji skóry. Pobudza ona metabolizm komórek w naturalny sposób. By uzyskać satysfakcjonujące efekty proponujemy połączenie zabiegu endermologii z karboksyterpią, czyli metodą polegającej na śródskórnej lub podskórnej aplikacji kontorolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla.
Aplikacja gazu odbywa się za pomocą medycznego urządzenia, jakim jest Carboxytherapy Dual MC2. Połączenie obu zabiegów gwarantuje skuteczną stymulację i regenerację tkanek.

Modelowanie sylwetki w klinice Idealnie opiera się o zabiegi ujędrniające, pobudzające metabolizm i likwidujące lokalnie zgromadzoną tkankę tłuszczową oraz cellulit za pomocą urządzenia Endermologie LPG Alliance. Zabieg polega na bezbolesnym masażu podciśnieniowym wykonywanym w specjalnym kostiumie zabiegowym.

Czas trwania zabiegu to 20 do 50 minut, a pierwszy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją oraz oceną sylwetki wraz z pomiarami. Najlepsze rezultaty osiągamy przy wykonywaniu od 2 do 3 zabiegów w tygodniu w serii od 9 do 18 zabiegów. Po zakończonej serii warto wykonywać zabiegi podtrzymujące, których częstotliwość stopniowo maleje do jednego zabiegu na miesiąc. Częstą i bardzo korzystną praktyką jest łączenie zabiegów Endermologii wraz z miejscowym zabiegiem Karboksyterapii dla opornych miejsc.

 

Skuteczne modelowanie sylwetki – Gliwice i okolice

 

Dla jak najkorzystniejszych efektów terapii zaleca się równocześnie stosować zasady zdrowego żywienia, aktywności fizycznej przynajmniej w dniu zabiegu (np. po zabiegu) i zwiększyć ilość pitej wody dla łatwiejszej dystrybucji metabolitów w trakcie serii zabiegów.

Modelowanie sylwetki, które odbywa się za pomocą tych zabiegów, wspomaga m.in.:

 • ujędrnienie skóry;
 • redukcję tkanki tłuszczowej;
 • wygładzenie cellulitu;
 • poprawę krążenia.

Salon Idealnie z siedzibą w mieście Katowice oraz Gliwice zaprasza wszystkich, którzy chcieliby skorzystać w możliwości modelowania sylwetki z użyciem nowoczesnych technik. Zaopiekują się Państwem specjaliści kosmetologii, którzy do perfekcji opanowali najnowsze trendy w kosmetyce.

Należy pamiętać także o przeciwwskazaniach do zabiegów. Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do zabiegu zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Każda skóra i każde ciało reagować może inaczej, jednak do głównych i podstawowych przeciwwskazań do zabiegów z użyciem lasera zaliczamy:

 • ciąże i okres laktacji;
 • nowotwór;
 • opryszczka;
 • żylaki;
 • anemia;
 • cukrzyca;
 • jaskra;
 • przyjmowanie leków obniżających krzepnięcie krwi.

Modelowanie sylwetki w gabinecie Idealnie Gliwice, Katowice – zapraszamy także wszystkich mieszkańców w rejonie Śląsk.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

DEPILACJA BIKINI

219 zł

szpara pośladkowa gratis

GRATIS