Precyzyjne usuwanie blizn – Katowice i okolice

Blizny, powstałe w wyniku gojenia się ran, często stają się przyczyną dyskomfortu, który oddziałuje nie tylko na wygląd fizyczny, ale także samopoczucie. Nowoczesne technologie laserowe pozwalają na usuwanie blizn oraz rozstępów w bezpieczny i niemal bezbolesny sposób. Metoda ta wykorzystuje laser frakcyjny, który pozwala na redukcje blizn bez konieczności wykonywania skomplikowanych zabiegów. Ponadto, czas powrotu do codziennej aktywności po zabiegu laserowym jest minimalny.

 

Bezpieczne i trwałe usuwanie blizn – Gliwice oraz cały Śląsk

 

Poprawę wyglądu i redukcję blizn możemy rozpocząć po zakończonym procesie gojenia rany, z której blizna powstała. Najkorzystniej terapeutycznie, rozpocząć zabiegi między 3 a 16 miesiącem od jej pojawienia się. Ilość zabiegów jest uwarunkowana od czynników takich jak wiek pacjenta, wielkość i głębokość blizny i czasu jej powstania. Zazwyczaj przeprowadzamy od trzech do siedmiu zabiegów usuwania blizn laserem.

W naszej klinice stosujemy laser frakcyjny nieablacyjny Palomar Emerge, który zapewnia bezpieczną stymulację włókien kolagenowych i elastynowych do przebudowy i redukcji blizn.

Miedzy zabiegami zalecamy chronić skórę przed ekspozycją na promieniowanie UV oraz stosować preparaty uelastyczniające i wspomagające przebudowę skóry, o których rozmawiamy na konsultacji poprzedzającej zabieg.

 

Laserowe usuwanie blizn w Klinice Idealnie – zabiegi medycyny estetycznej

 

Gabinet kosmetologiczny Idealnie mieszczący się w miastach Gliwice oraz Katowice oferuje zabiegi na usuwanie blizn za pomocą zabiegu karboksyterapii oraz lasera frakcyjnego Emerge. Zabiegi z wykorzystaniem obu urządzeń mogą być wykonywane na każdego rodzaju bliznach, w każdym rozmiarze oraz niezależnie od wieku pacjenta. Karboksyterapia poprzez wzrost stężenia dwutlenku węgla wspomaga regulację przepływu krwi, co powoduje aktywacje wielu procesów sprzyjających dotlenieniu tkanek, a także tworzeniu nowych sieci naczyń włosowatych. Laser frakcyjny natomiast penetruje głębsze warstwy skóry, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastynowych. Dzięki temu procesowi dochodzi do przebudowy skóry.

Usuwanie blizn w naszym gabinecie kosmetologicznym polega przede wszystkim na pobudzeniu skóry i tkanek, do procesów naprawczych, przyspieszonego gojenia się i odbudowy skóry.

Należy pamiętać o wszelkich przeciwwskazaniach do zabiegu, do których należą głównie:

  • ciąża;
  • nowotwór;
  • epilepsja;
  • infekcje skórne;
  • makijaż permanentny lub tatuaż w miejscu zabiegu.

Wszystkich zainteresowanych zabiegiem usunięcia blizn zapraszamy do naszych gabinetów w mieście Katowice i Gliwice oraz wszystkich mieszkańców Śląska. Zabiegi, jakie oferuje nowoczesna medycyna estetyczna, pozwalają na skuteczne usuwanie blizn potrądzikowych, rozstępów, łagodzą i likwidują blizny pourazowe oraz pozwalają odzyskać pewność siebie i atrakcyjny wygląd.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

BLIZNA POJEDYNCZA

100 - 300 zł

BLIZNY POTRĄDZIKOWE

5 zł

za impuls