Laserowe usuwanie blizn – Gliwice i okolice

Usuwanie blizn laserem to bezpieczna i skuteczna metoda na poprawę wyglądu. Blizny, powstałe w wyniku gojenia się ran, często stają się przyczyną dyskomfortu, który oddziałuje nie tylko na wygląd fizyczny, ale także samopoczucie. Nowoczesne technologie laserowe pozwalają na usuwanie blizn oraz rozstępów w bezpieczny i niemal bezbolesny sposób. Metoda ta wykorzystuje laser frakcyjny, który pozwala na redukcje blizn bez konieczności wykonywania skomplikowanych zabiegów. Ponadto, czas powrotu do codziennej aktywności po zabiegu laserowym jest minimalny.

 

Bezpieczna i trwała likwidacja blizn – Gliwice oraz na całym Śląsku

 

Poprawę wyglądu, redukcję, wygładzanie i usuwanie blizn możemy rozpocząć po zakończonym procesie gojenia rany, z której blizna powstała. Najkorzystniej terapeutycznie, rozpocząć zabiegi między 3 a 16 miesiącem od jej pojawienia się. Ilość zabiegów jest uwarunkowana od czynników takich jak wiek pacjenta, wielkość i głębokość blizny i czasu jej powstania. Zazwyczaj przeprowadzamy od trzech do siedmiu zabiegów usuwania blizn laserem.

W naszej klinice stosujemy laser frakcyjny nieablacyjny Palomar Emerge, który zapewnia bezpieczną stymulację włókien kolagenowych i elastynowych do przebudowy i redukcji blizn.

Miedzy zabiegami zalecamy chronić skórę przed ekspozycją na promieniowanie UV oraz stosować preparaty uelastyczniające i wspomagające przebudowę skóry, o których rozmawiamy na konsultacji poprzedzającej zabieg.

 

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych – zabiegi na twarz w Klinice Idealnie

 

Gabinet kosmetologiczny Idealnie mieszczący się w miastach Gliwice oraz Katowice oferuje zabiegi na usuwanie blizn za pomocą zabiegu karboksyterapii oraz lasera frakcyjnego Emerge. Zabiegi z wykorzystaniem obu urządzeń mogą być wykonywane na każdego rodzaju bliznach, w każdym rozmiarze oraz niezależnie od wieku pacjenta.

 

Karboksyterapia poprzez wzrost stężenia dwutlenku węgla wspomaga regulację przepływu krwi, co powoduje aktywacje wielu procesów sprzyjających dotlenieniu tkanek, a także tworzeniu nowych sieci naczyń włosowatych. Laser frakcyjny natomiast penetruje głębsze warstwy skóry, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastynowych. Dzięki temu procesowi dochodzi do przebudowy skóry.

 

W jaki sposób działamy?

 

Usuwanie blizn w naszym gabinecie kosmetologicznym polega przede wszystkim na pobudzeniu skóry i tkanek, do procesów naprawczych, przyspieszonego gojenia się i odbudowy skóry.

Należy pamiętać o wszelkich przeciwwskazaniach do zabiegu, do których należą głównie:

  • ciąża;
  • nowotwór;
  • epilepsja;
  • infekcje skórne;
  • makijaż permanentny lub tatuaż w miejscu zabiegu.

Wszystkich zainteresowanych zabiegiem usunięcia blizn zapraszamy do naszych gabinetów w mieście Katowice i Gliwice oraz wszystkich mieszkańców Śląska. Zabiegi, jakie oferuje nowoczesna medycyna estetyczna, pozwalają na skuteczne usuwanie blizn potrądzikowych, rozstępów, łagodzą i likwidują blizny pourazowe oraz pozwalają odzyskać pewność siebie i atrakcyjny wygląd.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

BLIZNA POJEDYNCZA

150 - 350 zł

BLIZNY POTRĄDZIKOWE

6 zł

za impuls