Laserowe usuwanie rozstępów

Laserowe i precyzyjne usuwanie rozstępów – Gliwice, Katowice

 

Usuwanie rozstępów za pomocą lasera jest jednym z zabiegów, z których mogą Państwo skorzystać w naszym salonie mającym swą siedzibę w miastach Śląska: Katowice i Gliwice. Problem rozstępów dotyka niemal 90% kobiet na świecie i coraz większe grono mężczyzn. Rozstępy są linijnymi, białymi lub sinoczerwonymi zmianami w strukturze skóry.

 

Przyczyny powstawania rozstępów to zmiany hormonalne, znaczny wzrost masy ciała w krótkim czasie, ciąża, czynniki genetyczne, szybki przyrost masy mięśniowej a także zaburzenia funkcjonowania tkanki łącznej. Rozstępy najczęściej pojawiają się na brzuchu, udach, piersiach, czy biodrach. Z reguły są uwarunkowane genetycznie, jednak mogą być także spowodowane gwałtownym przyrostem tkanki tłuszczowej lub masy mięśniowej.

 

Laserowe usuwanie rozstępów – Katowice, Gliwice oraz reszta Śląska

 

Rozstępy dla większości osób są źródłem kompleksów. Oddziałują nie tylko na wygląd fizyczny, ale także na komfort psychiczny. Do niedawna walka z rozstępami była długotrwała, a satysfakcjonujące efekty trudne do uzyskania. Dzięki rozwojowi technologicznemu usuwanie zmian na skórze stało się osiągalne. Zabiegi laserowe oferowane przez nasz gabinet zapewniają bezpieczne, niemal bezbolesne oraz skuteczne usuwanie rozstępów. Po zabiegu pacjent może niemal od razu wrócić do normalnego funkcjonowania.

 

Zabieg usuwania rozstępów

 

Leczenie rozstępów powinniśmy rozpocząć jak najszybciej od ich powstania a wynika to z faktu, że świeższe rozstępy, dają możliwość silniejszej przebudowy i regeneracji skóry, a tym samym szybszego osiągnięcia efektu terapeutycznego. Zabieg można przeprowadzić u wszystkich niezależnie od wieku. Obecnie na rynku istnieje wiele zróżnicowanych technologii z tego zakresu a stosowanie ich może przyczynić się do osiągnięcia lepszych efektów przez pacjenta. Najskuteczniejszą dostępną formą usuwania rozstępów są zabiegi laserowe.

W naszej klinice Idealnie stosujemy laser frakcyjny nieablacyjny Emerge, który zapewnia wymarzony efekt redukcji rozstępów oraz ich spłycenia i rozjaśnienia. Ilość zabiegów jest uwarunkowana od czynników takich jak wiek pacjenta, rozmiar rozstępów i czas ich powstania. Zazwyczaj przeprowadzamy od trzech do siedmiu zabiegów usuwania rozstępów laserem. Przerwa pomiędzy zabiegami to minimum miesiąc. Każdy zabieg poprzedzamy konsultacją z pacjentem.

Zazwyczaj zabiegowi towarzyszy uczucie delikatnych ukłuć na wybranym obszarze. Sam proces gojenia nie jest skomplikowany i niewielkie podrażnienia trwają do 3 dni, natomiast zalecamy unikać ekspozycji na słońce i solarium w miejscu zabiegu co omawiamy z pacjentem przed podjęciem zabiegów.

 

Podobnie jak każdy inny zabieg z użyciem lasera, tak i usuwanie rozstępów posiada przeciwwskazania, do których należą:

  • ciąża;
  • świeża opalenizna;
  • choroby autoimmunologiczne;
  • łuszczyca;
  • cukrzyca;
  • opryszczka;
  • zaburzenia krzepnięcia;
  • przyjmowanie antykoagulantów;
  • nowotwór;
  • leczenie retinoidami.

Wszystkich zainteresowanych zabiegiem usuwania rozstępów zapraszamy do naszego gabinetu kosmetologicznego, który mieści się w mieście Gliwice i Katowice, zapraszamy do kontaktu. Przed decyzją o przystąpieniu do zabiegów zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których oceniony zostanie stopień rozległości rozstępów oraz przygotowany plan leczenia.

DOKŁADNA

IDEALNA

PROFESJONALNA

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabieguIdealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

Telefon:

+48 575 003 389

CENNIK

Polecane zabiegi

ROZSTĘPY - POJEDYNCZA PARTIA CIAŁA

199 zł

np.brzuch, pośladki, uda, piersi, ramiona