Mezoterapia igłowa

Każda kobieta wie, jak ogromny wpływ na naszą cerę ma upływający czas, czynniki atmosferyczne oraz tryb życia. Intensywna i wielogodzinna praca, stres, pośpiech, niezdrowe żywienie i związane z nim niedobory witamin i minerałów, brak wystarczającej ilości snu, zbyt częste eksponowanie skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych (nieraz bez zapewnienia jej niezbędnej ochrony za pomocą kremów z filtrem) –przyśpieszają niepożądany proces starzenia się skóry. Wszystko to sprawia, że traci ona witalność i potrzebuje specjalistycznej pomocy.

Dlatego postanowiliśmy sprostać potrzebom naszych Klientów i oferować Państwu profesjonalną metodę odżywienia skóry – mezoterapię igłową.

Jak wygląda zabieg?

 

Mezoterapia igłowa to całkowicie bezpieczny, niechirurgiczny zabieg, polegający na śródskórnym podaniu substancji aktywnych, ukierunkowanych na potrzeby każdej cery. Za pomocą cienkiej igły podawane są odżywcze koktajle witaminowe, substancje nawilżające, ujędrniające i rewitalizujące. Najczęściej są m.in.: kwas hialuronowy, witamina C, krzem, czynnik ujędrniający DMAE).

Przy zabiegach na twarz najlepsze efekty uzyskuje się wykonując serię zabiegów ( 4 – 6 ) w odstępie 3 – 4 tygodnie oraz profilaktycznie raz na pół roku.

Zalety mezoterapii igłowej:

  • szybko i skutecznie przywraca skórze zdrowy wygląd

  • nadaje cerze elastyczności i blask

  • niweluje oznaki starzenia się

  • pobudza naturalne procesy regeneracyjne, poprawia strukturę skóry

  • ujędrnia skórę

  • poprawia mikrokrążenie, stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i fibroblastów

Idealnie Gliwice

ul. Zygmunta Starego 10

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 533 999 389

REZERWUJ TERAZ

Termin zabiegu


Idealnie Katowice

ul. Ligonia 40/1

E-mail

biuro@idealnie.eu

Telefon:

+48 575 003 389

Gwarancja bezpieczeństwa, efektów i zadowolenia

Liczy się dla nas Państwa zadowolenie, zdrowie i bezpieczeństwo dlatego wszystkie nasze zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów za pomocą sterylnych narzędzi. Gwarantujemy najwyższe standardy jakości i higieny oraz satysfakcję z widocznych efektów naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu mezoterapii w naszych salonach mieszczących się w miastach Gliwice i Katowice.

CZYSTA SKÓRA

IDEALNIE

WITAMINA C

REGENERACJA

CENNIK

Polecane zabiegi

MEZOTERAPIA IGŁOWA Twarz

259 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Dłonie

199 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Oczy

159 zł

MEZOTERAPIA IGŁOWA