Top

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna Gliwice – Gabinet Idealnie

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który wykorzystuje wiedzę z zakresu kosmetologii oraz dermatologii, w celu nieinwazyjnej poprawy urody oraz profilaktyki anti-aging. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają za zadanie:

– stymulowanie naturalnych procesów komórkowych

– czasowe niwelowanie oraz spowalnianie oznak starzenia

– regenerację oraz odnowę skóry

Tym samym celem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej nie jest zmiana wyglądu oraz rysów, a odmładzanie i rewitalizacja. Ważnym dopełnieniem dla osiągnięcia jak najlepszych efektów, jest prawidłowa pielęgnacja skóry oraz przestrzeganie zaleceń pozabiegowych.

Medycyna estetyczna Gliwice – nasza oferta:

W naszej ofercie znajdują się najskuteczniejsze zabiegi medycyny estetycznej takie jak:

  • mezoterapia igłowa twarzy, mezoterapia igłowa pod oczy
  • modelowanie ust
  • wypełnienie kwasem hialuronowym
  • lifting twarzy
  • toksyna botulinowa
  • botoks
  • stymulatory tkankowe

Pracujemy na najwyższej jakości preparatach zapewniając skuteczność oraz bezpieczeństwo. Kluczowym czynnikiem dobrze dobranego zabiegu jest konsultacja, wykonywana przy pierwszym zabiegu, aby wykluczyć przeciwwskazania oraz dobrać indywidualną terapię, uwzględniając oczekiwania pacjentów.

Jak do nas dojechać?

Gabinet Kosmetologiczny Idealnie zlokalizowany jest w samym centrum Gliwic. W pobliżu naszej siedziby znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe m.in. przy placu Mickiewicza. Łatwo do nas dotrzeć również komunikacją autobusową. Linia A4 zatrzymuje się na przystanku Gliwice Plac Mickiewicza. Można do nas dojechać także liniami autobusowymi zatrzymującymi się na przystanku Gliwice Górnych Wałów. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

    Jesteśmy dostępni w Social Media.