Top

O NAS

Kosmetolog w Gliwicach? Gabinet Idealnie jest miejscem, gdzie łączymy piękno i zdrowie. Wierzymy, że holistyczne podejście do każdego Klienta jest najlepszą drogą, do tworzenia zdrowych nawyków pielęgnacyjnych, żywieniowych oraz stylu życia, a tym samym do poprawy wyglądu oraz samopoczucia. Profesjonalizm, wysokiej klasy sprzęt, przyjemne wnętrze oraz serdeczna relacja z Klientem to dla nas najważniejsze aspekty, aby wizyta u kosmetologa w Gabinecie Idealnie była jak najbardziej komfortową.

NASZ ZGRANY ZESPÓŁ

Joanna Grabińska

Kosmetolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku kosmetologia. Posiada 10 letnie doświadczenie w zawodzie jako specjalista depilacji laserowej. Aktualnie pasjonatka i studentka Trychologii na Collegium Medicum UJ. Prywatnie mama, miłośniczka dobrego jedzenia i podróży.

Gabriela Jędraszek

Kosmetolog

Magister kosmetologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz magister inżynier Chemii i technologii kosmetyków na Politechnice Krakowskiej. Posiada 8 letnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa. Szczególnie interesuje się interdyscyplinarnym podejściem w tworzeniu terapii zabiegowych. Po pracy uwielbia piec zdrowe słodkości i spędzać czas w górach.

Klaudia Haśko

Kosmetolog

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, która od wielu lat zafascynowana jest szeroko pojętym stylem życia, który wpływa na naszą skórę. Tworzy spersonalizowane plany terapeutyczne bazujące na pielęgnacji domowej oraz terapii gabinetowej. Od wielu lat szkoli się u najlepszych specjalistów i ciągle poszerza swoją wiedzę. Prywatnie lubi przebywać na świeżym powietrzu, jest pasjonatką jogi i surfingu, który skradł jej serce.

endokrynolog

Lek.med. Maria Stodułkiewicz

Specjalistka endokrynologii i chorób wewnętrznych

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego, takich jak: tarczyca, przytarczyce, przysadka, nadnercza, trzustka, jajniki i jądra. Poza zaburzeniami hormonalnymi zajmuje się również leczeniem schorzeń metabolicznych, między innymi otyłości. Doświadczenie zawodowe zdobywała i doskonaliła w renomowanych klinicznych placówkach medycznych, takich jak: Oddział Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach, Oddział Endokrynologii i Nowotworów Neuroendokrynnych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Katowicach oraz prowadząc zajęcia dydaktyczne dla studentów Wydziału Opieki Zdrowotnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności poprzez aktywne uczestnictwo w licznych konferencjach naukowych, kursach i szkoleniach.

Paulina Słonina

Fizjoterapeutka

Magister fizjoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Zafascynowana tematyką fizjoterapii uroginekologicznej i w tym kierunku stale pogłębia swoją wiedzę, aby skutecznie pomagać kobietom. Poza pracą pasjonatka city breaków, dobrych kryminałów oraz spacerów z psem.

Natalia Krawiec

Fizjoterapeutka/Masażystka

Z wykształcenia fizjoterapeutka, z pasji i zamiłowania masażystka. Uwielbia masaże modelujące, a jej specjalność to nowość wśród masaży - maderoterapia.

Depilacja laserowa

Dietetyka

Medycyna estetyczna

Fizjoterapia uroginekologiczna

Masaże twarzy i ciała

KONTAKT Z NAMI

    Jesteśmy dostępni w Social Media.