Top

MASAŻE TWARZY I CIAŁA

Masaże twarzy i ciała

MASAŻ KLASYCZNY to najbardziej rozpowszechniony i znany rodzaj masażu. Celem masażu jest dobranie odpowiedniej intensywności. Rezultatem jest rozluźnienie napiętych mięśni, dostarczenie energii cieplnej do tkanek, a tym samym poprawę samopoczucia.

Czas trwania 60 min

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI. Ten rodzaj masażu skupia swoją uwagę na rozgrzanych kamieniach bazaltowych, niż na kontakcie rąk z ciałem. Przyjemne ciepło dostarcza odpowiedniego krążenia krwi i oddziaływania na termoreceptory.

Czas trwania 60min.

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ to idealna forma aromaterapii i relaksacji. Rozgrzana czekolada  pozostawi na długo piękny zapach, a delikatne i powolne ruchy na masażysty stanowią idealne połączenie.

Czas trwania 60 min.

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI, które ręcznie wykonywane z odpowiednią mieszanką ziół pozwolą na dostarczenie witamin. Masaż głównie kierowany dla osób z zapaleniem stawów, alergiach.

Czas trwania 60 min.

MASAŻ MODELUJĄCY to intensywna forma modelowania ciała. Podczas masażu na wybranych partiach ciała stosując odpowiednie mocne ruchy rozgrzewając i stymulując tkankę rozbijane są komórki tłuszczowe co powoduje wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Czas trwania 60 min. Max 4 partie ciała.

MASAŻ BAŃKĄ to masaż podciśnieniowy. Stanowi odwrotność terapii uciskowej.  Wytworzenie podciśnienia we wnętrzu bańki i zassanie skóry oraz tkanki podskórnej do jej wnętrza co powoduje mocne przekrwienie i rozgrzanie skóry oraz rozbicie komórek tłuszczowych.

Czas trwania 60 min.

DRENAŻ LIMFATYCZNY ma na celu usprawnienie krążenia limfy, zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, likwiduje obrzęki i pomaga przy opuchliznach kończyn. Działa oczyszczająco na cały organizm, usuwa zbędne produkty przemiany materii.

Czas trwania 40 min.

MASAŻ KLASYCZNY twarzy korzystnie wpływa na zmniejszanie obrzęków, rozluźnia napięcia twarzy, przynosi ukojenie. Efektem jest poprawienie kolorytu twarzy i pobudzenie kolagenu i elastyny.

Czas trwania 50 min.

REFLEKSOLOGIA to metoda złożonego leczniczego masażu stóp, w której stymulowane są określone punkty i strefy odruchowe na stopach, odpowiadające poszczególnym narządom i układom ludzkiego ciała. Rezultatem masażu jest odpowiednie oczyszczanie organizmu i samo regeneracja dolegliwości.

Czas trwania 60 min.

KOBIDO to japoński masaż twarzy, znany również z powszechnej nazwy lifting bez skalpela, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Stosując intensywną technikę ruchów stymuluję skórę do pracy.  Rezultatem skóra jest napięta, zmarszczki ulegają spłyceniu , organizm szybciej oczyszcza się z toksyn.

Czas trwania 75 min.

Jak do nas dojechać?

Gabinet Kosmetologiczny Idealnie zlokalizowany jest w samym centrum Gliwic. W pobliżu naszej siedziby znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe m.in. przy placu Mickiewicza. Łatwo do nas dotrzeć również komunikacją autobusową. Linia A4 zatrzymuje się na przystanku Gliwice Plac Mickiewicza. Można do nas dojechać także liniami autobusowymi zatrzymującymi się na przystanku Gliwice Górnych Wałów. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

    Jesteśmy dostępni w Social Media.