Top

Jak wygląda depilacja laserowa bikini?

jak wygląda depilacja bikini

Coraz więcej kobiet ceni sobie wygodę i komfort gładkiej skóry nie tylko w okresie wakacji, ale również przez cały rok. Dotychczas najczęściej depilowanym miejscem na ciele były pachy i nogi, jednak od pewnego czasu kobiety częściej decydują się na usuwanie owłosienia metodą laserową także w okolicach bikini. Usuwanie owłosienia w tym miejscu jest kluczowe dla wielu kobiet przez cały rok.

Depilacja laserowa ma na celu pobycie się włosków nie tylko z pachwin, ale z całej strefy intymnej, czyli ze wzgórka łonowego, warg sromowych, pachwin, pośladków oraz miejsca między pośladkami. Dla wielu kobiet gładka skóra w tym miejscu zapewnia swobodę i staje się bardziej atrakcyjna.

Dla kogo depilacja laserowa bikini?

Depilacja laserowa to zabieg, który trwale usuwa niechciane włoski. Już po pierwszej sesji widać znaczącą poprawę i efekty, ponieważ włoski dłużej odrastają i są słabsze. Jeśli chcesz uzyskać trwałe efekty, należy wykonywać zabiegi regularnie. Wystarczy 4-6 zabiegów, aby codzienne golenie przestało być codziennym obowiązkiem. Włoski w okolicach miejsc intymnych bardzo często są grube, gęste i sztywne, a nie rzadko ciemniejsze niż na pozostałych partiach ciała. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet pragnie się ich pozbyć raz na zawsze.

Tradycyjne metody golenia często zawodzą i z czasem są uciążliwe, a ich efekt jest krótkotrwały, ponieważ już na drugi dzień po goleniu włoski zaczynają z powrotem wyrastać. Depilacja laserowa to znakomite rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemem wrastających włosków, nadmiernym owłosieniem, a także w sytuacji, gdy tradycyjne metody okazują się niewystarczające.

Depilacja laserowa bikini – przygotowanie i opis zabiegu

Do depilacji laserowej należy się odpowiednio przygotować. W szczególności warto zdecydować się na gabinet, w którym oferowane są wysokiej jakości zabiegi przy użyciu specjalistycznego, nowoczesnego i co najważniejsze, bezpiecznego sprzętu. Zanim zdecydujesz się na depilacje, warto udać się wcześniej na konsultacje, dzięki której można wykluczyć przeciwskazania do zabiegu. Warto ją wcześniej odbyć i utwierdzić się w przekonaniu, że podjęłaś dobrą decyzję. Konsultacja pomaga również w określeniu liczby zabiegów, jakie trzeba odbyć, by pozbyć się całkowitego owłosienia.

W tym czasie dokonywana jest także próba laserowa, dzięki czemu można ocenić, jak skóra reaguje na laser. Wiele osób może ta informacja zaskoczyć, ale w tym samym dniu lub dzień przed umówioną wizytą, należy ogolić miejsce poddawane depilacji. Trzeba też pamiętać, aby dokładne oczyścić skórę, która będzie poddawana zabiegowi z wszelkich kremów i lub balsamów.

Czy depilacja głębokiego bikini jest bezpieczna?

Wiele kobiet marzy o tym, by posiadać gładkie bikini głębokie, jednak dla wielu z nich wstyd i skrępowanie stanowi barierę przed udaniem się do profesjonalnego gabinetu. Okolice intymne są bardzo delikatnym i wrażliwym miejscem, dlatego niektóre kobiety czują strach przed decyzją o przystąpieniu do depilacji laserowej. Warto jednak wiedzieć, że działanie lasera jest całkowicie bezpieczne, a wiązka światła działa tylko i wyłącznie na cebulki włosa omijając inne miejsca. Ważne jest, aby zdecydować się na zabieg w renomowanych i sprawdzonych salonach, które posiadają certyfikowane i innowacyjne sprzęty.

Czy depilacja laserowa bikini jest bolesna?

Decydując się na zabieg usuwania włosków, przy użyciu lasera możesz być pewna, że zostanie on przeprowadzony z jak największą starannością o komfort w trakcie zabiegu. Funkcje chłodzenia głowicy oraz zasysania skóry znacznie redukują odczucia dyskomfortu. W trakcie zabiegu stosowane są również kompresy chłodzące, które uśmierzają ewentualny dyskomfort.

Depilacja laserowa głębokiego bikini to znakomity sposób na większy komfort w codziennym życiu. Przekonaj się sama, że można mieć gładką skórę przez cały czas bez konieczności używania maszynki do golenia.

Jesteśmy dostępni w Social Media.