Top

MANICURE / PEDICURE / PODOLOGIA – nowości w naszym gliwickim gabinecie!

Cały czas się dla Was rozwijamy, i nawet pod koniec roku nie zwalniamy tempa. Nasz katowicki gabinet zyskał nowe usługi. Wszystko po to, by sprawić, że będziecie czuć się i wyglądać idealnie.


Odwiedźcie nas i skorzystajcie z usług manicure, pedicure, podologii.MANICURE i PEDICURE


Stawiamy na jakość, sterylność i dokładność. Zarówno zabiegi na dłonie, w tym klasyczny manicure oraz manicure hybrydowy, jak i zabiegi wykonywane na stopach, przeprowadzane są u nas przy pomocy jednorazowych pilniczków i bloków polerskich.

 

A wszystkie narzędzie sterylizujemy w autoklawie. To ważne, by manicure czy pedicure był nie tylko piękny, ale i bezpieczny dla zdrowia klientki, jak i osoby wykonującej ozdoby na paznokciach.

 

Pracujemy na zaufanych i sprawdzonych przez nas markach, a jeśli chodzi o produkty do popularnego manicure hybrydowego, to są to lakiery, bazy i topy Indygo.

 


Waszymi paznokciami będzie zajmować się Gabrysia.PODOLOGIA


A jeśli chcecie oddać się w ręce specjalisty i pozbyć się uciążliwych zmian, wrastających paznokci, odcisków, brodawek oraz innych schorzeń wystepujących na stopach, bądź będących pochodną przebytych chorób czy urazów, zachęcamy do skorzystania z usług podologicznych.

 

Zarówno konsultacje, jak i zabiegi, wykonywać będzie Agnieszka, która skończyła podyplomowe studia na specjalizacji podologia.

 


Zapoznaj się z naszym cennikiem i umów na wizytę do katowickiego gabinetu Idealnie.


Jesteśmy dostępni w Social Media.