Top

Przygotuj skórę na studniówkę!

Studniówka to zazwyczaj pierwszy, i często jedyny, bal w naszym życiu. Wybieramy najpiękniejszą suknie, poświęcamy wiele godzin na ułożenie włosów i perfekcyjny makijaż. Ale nim przejdziemy do ostatnich poprawek, warto wybrać zabieg pielęgnacyjny, który pomoże naszej cerze wyglądać olśniewająco podczas tej wyjątkowej nocy.


Jeśli Twoja skóra jest tłusta lub mieszana


Młoda cera często charakteryzuje się skłonnością do wyprysków, nadmiernego powstawania sebum, przetłuszczania się i tworzenia zaskórników. Oczywiście, by trwale pozbyć się problemów potrzeba kilku tygodni terapii, ale możemy wykorzystać zabieg normalizujący skórę Klapp, który pięknie zmatuje cerę, oczyści ją i przywróci optymalny poziom nawilżenia.

Zabieg ten połączymy z mechanicznym oczyszczaniem skóry z zaskórników i nieczystości, a substancje zawarte w preparatach Klapp będą działały przeciwbakteryjnie oraz przeciwwirusowo. Cera będzie zmatowiona, oczyszczona, gładsza.

Matujący i oczyszczający zabieg Klapp warto wykonać na pięć przed wielkim balem, by lekko podrażniona cera mogła wrócić do siebie.


Jeśli Twoja skóra jest normalna i potrzebuje pobudzenia


Podczas wielogodzinnego wkuwania do matury, przy suchym powietrzu i mocnym ogrzewaniu, a w dodatku z niezbyt czystym powietrzem, skóra często traci blask, staje się matowa i poszarzała. Nawet jeśli jest bardzo młoda. Przed balem studniówkowym możemy pozwolić sobie na odrobinę luksusu i przygotować skórę odświeżając i nawilżając ją zabiegiem Klapp Cosmetics z zastosowaniem płatu kolagenowego.

Super nawilżająca maska zawiera ekstrakt z orchidei, która ma działania antyoksydacyjne, przez co mocno nawadnia skórę, odżywia i sprawia, że ta staje się miękka, gładka i rozświetlona. To perfekcyjne zabieg proponowany przed aplikacją mocniejszego makijażu wieczorowego.

Rozświetlający zabieg Klapp możemy wykonać na kilka godzin przed balem, by makijaż był trwały, a sama cera pięknie lśniąca.

Zadzwoń do nas i umów się na wybrany zabieg przed studniówką – Gliwice – 533 999 389

Jesteśmy dostępni w Social Media.