Top

Mezoterapia bezigłowa – Even Light – Clinical Care Klapp

Latem nasza skóra jest narażona na bardzo mocne słońce, zwłaszcza w czasie upałów. Jak się okazuje, wcale nie trzeba wyjeżdżać w tropiki, by poczuć prawdziwie letnie temperatury. A w mieście, przy spalinach i większym zanieczyszczeniu, odczuwamy jeszcze mocniej skutki gorącego powietrza.


By dodać skórze blasku, mocno ją nawodnić, przywrócić gęstość i sprężystość, właśnie latem polecamy zabieg mezoterapii bezigłowej z serii Clinical Care od Klapp.


W zależności od stanu naszej skóry, dopasujemy odpowiedni rodzaj dobroczynnych substancji, które poprzez zjawisko elektro-osmozy będą wtłoczone głęboko do naszej skóry. Zabieg uniwersalny, do każdego rodzaju skóry to wersja Even Light z serii Clinical Care. Możemy go stosować bez względu na wiek, a także na skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień, zaczerwienień.

Prócz poprawy jędrności skóry i mocne nawodnienie, zabieg pięknie rozjaśnia cerę, zmniejsza widoczność przebarwień, zmian trądzikowych, blizn. Wyrównuje odcień skóry, zmniejsza widoczność porów i łagodzi stany zapalne.

Efekty zabiegu widać tuż po jego zakończeniu – cera nabiera blasku i jest gotowa na makijaż. Zabieg Even Light świetnie sprawdzi się nawet jako dobre przygotowanie skóry przed ślubem czy sesją zdjęciową. Wybierz nasz zabieg czyli mezoterapia igłowa – Katowice i Gliwice!

Twój sposób na piękną skórę czyli mezoterapia bezigłowa –  Gliwice i okolice

Efekty możemy zaobserwować już po 1 zabiegu. Pobudzona w sposób naturalny przez m.in. nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, biopeptydy i retinol, skóra rozpoczyna zwiększoną produkcję elastyny oraz kolagenu, wypełniając tym samym zmarszczki. Skóra jest promienna, zdrowa i bardziej elastyczna. To tak zwany efekt odmłodzenia skóry. Efekty zabiegów mezoterapii bezigłowej skutecznie utrzymują się ok. miesiąca. Jeśli chcemy utrzymać osiągnięty efekt dłużej, polecamy kontynuowanie mezoterapii wykonując zabiegi w serii co ok. 4 tygodnie. Zaletą mezoterapii bezigłowej jest fakt, że to zabieg nieinwazyjny, nie narusza ciągłości naskórka, nie powoduje podrażnień. Urządzenie wykorzystuje działanie prądu w połączeniu z dedykowaną ampułką Clinical Care dostarcza na drodze elektroosmozy składniki odżywcze. Dodatkowo lifting zapewniony jest przez elektrostymulację mięśni twarzy – efektem jest odżywiona skóra ze zredukowaną ilością zmarszczek oraz ulepszonym kolorytem. Jest to też tzw. zabieg bankietowy, po którym skóra jest rozświetlona, poprawiony jest owal twarzy i można bezpiecznie nałożyć makijaż. Do 5 dni po wykonanym zabiegu powinniśmy unikać solarium oraz stosować ochronę przeciwsłoneczną.


Etapy zabiegu:


  • demakijaż skóry twarzy połączona z delikatnym masażem
  • aplikacja serum bogatego w składniki odżywcze
  • mezoterapia bezigłowa wykonana urządzeniem Skinshooter
  • aplikacja pielęgnacji dobranej do potrzeb skóry połączona z masażem

Koszt zabiegu, w wakacje, to 199zł. Możemy wykonywać go przez cały rok, nie obawiając się wysokich temperatur i mocnego nasłonecznienia.

Jesteśmy dostępni w Social Media.