Top

Mezoterapia bezigłowa – Clinical Care Klapp

Zabiegi klasycznej mezoterapii igłowej (nakłuwania skóry mikroigiełkami i podawania koktajli witaminowych) są od wielu lat popularnym sposobem na przywrócenie skórze jędrności, gładkości, zdrowego wyglądu. Jednak dla osób bardzo wrażliwych na ból, już sama myśl o mikro nakłuciach, wzbudza spory lęk.


Dlatego powstał zabieg, wspierany przez urządzenie Klapp – Skinshooter – mezoterapia bezigłowa.


Mezoterapia bezigłowa, to nic innego jak podawania dobroczynnych substancji poprzez wykorzystywanie naturalnego zjawiska elektro-osmozy i mezoporacji. Czyli przenikania koktajlów poprzez absorpcję substancji otwartymi kanalikami wodnymi w błonie komórkowej naskórka. Dokładnie tą samą droga, cały czas, dochodzi do transpiracji (parowania) wody.

Efekty po zabiegach mezoterapii bezigłowej są widoczne natychmiast; skóra staje się bardziej sprężysta, wygładzona, nawilżona. Poprzez serię zabiegów możemy skutecznie zlikwidować plamy posłonecze, przebarwienia, zmarszczki, bruzdy, drobne blizny.


Trzy rodzaje terapii Klapp Clinical Care & Skinshooter


Zabiegi mezoterapii bezigłowej do każdego rodzaju cery, przeprowadzane po uprzedniej konsultacji i diagnostyce stanu skóry pacjenta.

  • Fine Skin – Kuracja oczyszczająca dla cery trądzikowej, mieszanej, normalnej, za skłonnością do wydzielania się sebum i z rozszerzonymi porami. Zabieg oczyszczający, wygładzający, kontrolujący wydzielanie się sebum, regulujący prace gruczołów łojotokowych. Preparat zawiera również kwas hialuronowy, który nawilża i nie pozwala na przesuszenie się skóry.
  • Eye & Sensitive Zones – Kuracja wygładzająca dla każdego typu cery, z pierwszymi oznakami starzenia się skóry w okolicach oczu. Stosowana jest w celu wygładzenia zmarszczek w okolicy oczu, rozjaśnienia zasinień, zmniejszenia obrzęków,  przywrócenia jędrności i nawilżenia skóry.
  • Even Light – Kuracja rozjaśniająco – napinająca dla cery poszarzałej, zmęczonej, z pierwszymi oznakami starzenia. Może być stosowane dla każdego typu cery; wrażliwej, tłustej, suchej, odwodnionej. Jej zastosowanie to przede wszystkim poprawienie kolorytu, ujędrnienie skóry, zmniejszenie przebarwień. Dodatkowo skóra jest po zabiegu mocno nawilżana.

  • Rebuild 30+ – Kuracja odbudowująca dla skóry po trzydziestym roku życia. Stosowana jest w celu pobudzenia skóry do produkcji kolagenu. Zawiera kwas hialuronowy, retinol oraz koktajl peptyd, które stymulują, napinają, regenerują skórę i chronią przed działaniem wolnych rodników.
  • Cell Boost 40+ – Kuracja energetyzująca dla skóry po czterdziestym roku życia. Jej zadaniem jest wygładzenie zmarszczek i wzmocnienie struktury skóry. Mieszanka kwasu hialuronowego, Rovisome Retinol Moist®, CL –Biopeptyd, Somitime® i Cell-life Code®  pobudza funkcje życiowe komórek, przez co skóra staje się widocznie gładsza, ujędrniona, odżywiona .
  • Restructure 50+ – Lipidowa kuracja wypełniająca przeznaczona do skóry po pięćdziesiątym roku życia. Jej zadaniem jest wypełnienie ubytków skóry, spłycenie zmarszczek, uniesienie owalu twarzy, uspokojenie zaburzeń hormonalnych, jakie przechodzi skóra podczas menopauzy.
  • Regeneration 60+ – Remodelująca kuracja dla cery po sześćdziesiątym roku życia. Jej zadaniem jest podsienie owalu twarzy, mocne spłycenie zmarszczek, przywrócenie jędrności i sprężystości skórze.

Detox Treatment


Zabieg Detox Treatment to trzy kroki do oczyszczenia każdego rodzaju skóry. Może być stosowane dla cery normalnej, suchej, wrażliwej czy tłustej. Mocno oczyszczająca maska ma za zadanie zdetoksykować skórę, przygotować ją do absorbowania kolejnych składników aplikowanych na cerę.

Detoks zawiera w sobie ekstrakt aloesu barbadoskiego, albicji jedwabistej i szanty zwyczajnej, pantenolu, papainy i rumianku rzymskiego. Detoksykacja jest przeprowadzana przy pomocy Skinshootera, który wzmacnia działanie unikalnych składników.

Detox Treatment + zabieg Clinical Care


Każdy z zabiegów z serii Clinical Care może być wsparty wcześniejszym oczyszczaniem skóry przy pomocy Detox Treatment. Dwustopniowy zabieg sprawia, że składniki zawarte w kuracji Clinical Care wnikają głębiej i mocniej działają na skórę.

Zabiegi są przeprowadzane w odstępie pięciu tygodni, ale ich liczba zależy wyłącznie od preferencji pacjenta i stanu jego skóry. Tuz po zabiegu nie powinno się nakładać makijażu, nie opalać się, nie korzystać z basenu, unikać dużego wysiłku fizycznego.

Efekty są widoczne natychmiast po wykonaniu zabiegu i utrzymują się przez kilka tygodni, w zależności od stanu cery. Seria zabiegów (proponowanych jest pięć) widocznie poprawia skórę na wiele miesięcy.

Kuracja może być przeprowadzana przez cały rok, ale po uprzedniej konsultacji z kosmetologiem, który wykluczy wszelkie przeciwwskazania.

Jesteśmy dostępni w Social Media.