Top

Nowy sezon, nowe Idealnie

Zmieniamy się dla Was! Chcemy, by wizyta w naszym gabinecie była przyjemnością, chwilą relaksu i możliwością oderwania się od codziennych spraw. A przede wszystkim umożliwiała spełnić marzenia o zdrowej, gładkiej, wypielęgnowanej skórze twarzy i ciała.
Specjalnie dla Was odmieniliśmy nasz gabinet w Gliwicach. Zależy nam, by nie tylko usługi, jakie proponujemy były na najwyższym poziomie, ale otoczenie w jakim są wykonywane było przyjemne. Po prostu – idealne.
Wprowadzamy innowacje, nowe zabiegi, całe czas się dla Was szkolimy (niedawno na intensywnym szkoleniu Sesderma z założycielem marki – dr Serrano), po to by nasze usługi były jak najlepsze, najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne.

Zależy nam na komforcie! Dlatego chcemy zapoznać Państwa z kilkoma praktykami, których przestrzegamy.


  • Przed przystąpieniem do usługi kosmetycznej przeprowadzamy wywiad w celu wykluczenia przeciwwskazań, ustalenia zaleceń pozabiegowych oraz, w przypadku zabiegów laserowych, wykonujemy tzw. próbę laserową.
  • Prosimy o punktualne przybycie na umówiony zabieg lub konsultacje. W przypadku dużego spóźnienia nie możemy gwarantować wykonania zabiegu w pełnym zakresie. 
  • O planowanej wizycie przypominamy 2 dni wcześniej poprzez SMS.
  • Prosimy o odwołanie wizyty co najmniej 48h przed wyznaczonym terminem. 
  • W przypadku gdy Klient dwukrotnie nie stawi się na umówioną wizytę (bez wcześniejszego powiadomienia) lub dwukrotnie odwoła wizytę na mniej niż dzień przed, przy umawianiu kolejnego terminu zabiegu, zostanie poproszony o dokonanie zapłaty zadatku w wysokości 30{c6cd6c8ec62532500ef295c970cbd4ff98a1738a54e7b86cb47c1a6a17487aee} ceny zabiegu.

Współpraca z Państwem, dobrze przeprowadzony wywiad, terminowość i przestrzeganie zasad odpowiedniej pielęgnacji skóry przed i po zabiegiem, pozwalają nam i Państwu cieszyć się doskonałymi efektami.


Jesteśmy dostępni w Social Media.