Top

Romantyczne Walentynki w Idealnie

Już za momencik święto zakochanych. I choć my uwielbiamy rozpieszczać siebie i naszych najbliższych przez cały rok, to chcemy celebrować czternasty dzień lutego w wyjątkowy, idealny, sposób! I dlatego przygotowaliśmy słodką, prezentową promocję.

Wybierając bon podarunkowy w Idealnie, do każdych  wydanych 50zł, my dorzucamy kolejne 10zł w prezencie. Dzięki czemu rozpieszczanie jest jeszcze przyjemniejsze i może trwać o wiele dłużej. Przykładowo, kupując bon za 200zł, my dajemy w prezencie kolejne 40zł i voucher jest warty 240zł. I nie musicie „zużywać” go za jednym razem! Przyjemności możemy podzielić i cieszyć się nimi jeszcze dłużej.


A jak się rozpieszczać?


My zdecydowanie polecamy przyjemne, relaksujące rytuały z marką Mokosh. Ich bazą jest specjalnie dobrana do potrzeb skóry glinka oraz błoto z morza martwego, a także olejki eteryczne kojące zmysły. Rytuał Mokosh nie tylko ma za zadanie złuszczyć martwy naskórek, ale również nawilżyć, zregenerować, złagodzić podrażnienia i oczywiście oczyścić skórę twarzy.

Mocom glinek Mokosh jest ich bogactwo w naturalne składniki, przez co podczas masażu i maseczki do skóry dostarczane są drogocenne pierwiastki – magnez, krzem, wapń. Sam rytuał zwieńczony jest etapem opartym na bazie olejków bogatych w nienasycone kwasy tłuszczowe. Działają one nawilżająco przeciwzapalnie i relaksująco.


A w połączeniu z nastrojową muzyką i ciepłymi świecami w gabinecie… Robi się romantycznie i idealnie.


Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie voucher podarunkowy do Gabinetu Idealnie, zapraszamy do Gliwic. Bony są wypisywane przy kupnie, a terminy zabiegów ustala osoba obdarowana.

Jesteśmy dostępni w Social Media.