Top

Pożegnaj się z bliznami i rozstępami po ciąży – zabieg laserem emerge.

Ciało kobiety po ciąży bardzo często przechodzi metamorfozę. Niestety, czasem są to zmiany, które sprawiają, że skóra jest mniej gładka, pokryta bliznami i rozstępami.

To częsty powód kompleksów, zwłaszcza w okolicach wiosny i lata, kiedy nasze myśli zaczynają wędrować ku egzotycznym podróżom i wygrzewaniu się na plaży. Wiele pań czuje, że blizna po cesarskim cięciu jest nieatrakcyjna, i rezygnuje z radości plażowania.

Na szczęście jest sposób na to, by zmniejszyć widoczność blizn, znacznie je zredukować. Podobnie jak rozstępy, nadciągniętą i mało jędrną skórę.


Nasza tajemnica to laser frakcyjny – emerege.


Co robi laser frakcyjny?

Działa na skórę tak, by stymulować ją do przebudowy i produkcji kolagenu. Mikrowiązki światła są wysyłane na wybrane obszary skóry. Laser je w bezpieczny sposób uszkadza, co skutkuje procesem gojenia się skóry z bliznami i niedoskonałościami. Jednak tkanka uszkodzona jest zastępowana przez nową, zdrową i gładszą.

Laser frakcyjny

Proces gojenia się skóry trwa kilka miesięcy, więc widoczne efekty przychodzą wraz z upływem czasu. Jednak mamy jeszcze sporo tygodni, by w te wakacje cieszyć się jędrniejszą i piękniejsza skórą. Seria zabiegów na brzuch, to zazwyczaj 4-10 sesji w zależności od stopnia głębokości blizn (w odstępie 2 do 3 tygodni).


Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację. Opowiemy ile zabiegów potrzebujesz, by Twoja skóra znów nabrała jędrności i gładkości.


Jesteśmy dostępni w Social Media.