Top

Na najpiękniejszy dzień w życiu – idealna panna młoda

Dzień ślubu to dla wielu kobiety najważniejsze wydarzenie w życiu. Wyczekiwane, upragnione i oczywiście pełne pięknych momentów. Jednak nie pozbawione stresów; przygotowanie tak ogromnej uroczystości wiąże się z wieloma godzinami poszukiwań idealnej sukni, sali, kwiatów.

My chcemy sprawić, by jedna ważna rzecz – skóra twarzy, nie była kłopotem. By była perfekcyjna przygotowana pod wieczorowy makijaż, a przy tym lśniła, była zdrowa i dobrze odżywiona.

Przygotowaliśmy pakiet ślubny z dwoma prezentami!

Wszystkie zabiegi są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry, a także jej rodzaju. Przy pierwszej wizycie wspólnie ustalamy, jakie kolejne kroki będziemy wykonywać, by skóra twarzy i szyi była gotowa na ten wyjątkowy dzień.

  • Zabieg oczyszczania twarzy. Wspólnie decydujemy, czy będziemy stosować oczyszczanie mechaniczne, peeling chemiczny (i w jakim stężeniu). Obserwujemy skórę panny młodej po zabiegu, dobieramy pielęgnację i ochronę przeciwsłoneczną.
  • Zabiegi nawilżania, rozjaśnienia, dotleniania cery. W zależności od problemów, z jakimi boryka się panna młoda, dopasowujemy zabiegi normalizujące cerę, nawadniające, rozświetlające czy pomagające pozbyć się przebarwień czy pierwszych zmarszczek.
  • Zabieg upiększający. To już ostatnia prosta, czyli zabieg bankietowy, który pięknie napina skórę, natychmiastowo ją wygładza i rozświetla. Nadaje się perfekcyjnie jako baza pod makijaż wieczorowy czy do sesji zdjęciowej.

Mamy dla Was dwa prezenty!

  • Zabieg henny brwi: nadamy kształt brwiom, pozbędziemy się zbędnych włosków i dobierzemy idealny kolor do cery i włosów, tak by spojrzenie było wyraziste.
  • Peeling ciała: relaksujący, super aromatyczny i odżywczy peeling do ciała to nasz sposób na ukojenie nerwów, wygładzenie skóry.

Pakiet zabiegów z dwoma prezentami kosztuje 499zł.

Może być to świetny prezent na wieczór panieński, jeśli ten odbywa się ze sporem wyprzedzeniem. By przeprowadzić pełną kurację na skórę, potrzebujemy  6 tygodni.

Jesteśmy dostępni w Social Media.