Top

Idealny prezenty na Dzień Matki

Dla naszych Mam chcemy jak najlepiej! I tak, jak one dbały niegdyś o nas, tak my chcemy się im dzisiaj odwdzięczyć. Chwila relaksu i przyjemności, to najpiękniejszy prezent jaki możemy podarować naszym Mamom. Oczywiście prócz czasu, jaki spędzimy wspólnie.


Podaruj swojej ukochanej Mamie zabieg kosmetyczny Sesderma lub Klapp Cosmetics.


Najlepsze prezenty dla Mamy w Idealnie:

  • Zabieg Eiszelle z komórkami macierzystymi, Klapp Cosmetics: silne pobudzenie skóry do procesów naprawczych, odnowienie i regeneracja. Tak najprościej możemy opisać zabieg, który sprawia, że skóra staje się gładsza, zdrowsza, napięta i nawilżona. Proponowany jest dla każdego rodzaju skóry, jako doskonała metoda anti-aging.
  • Zabieg Argipeel + Mandelac T, Sesderma: mieszanka kwasów sprawia, że skóra natychmiastowo się rozjaśnia, napina, znika nieprzyjemne uczucie ściągnięcia i suchość cery. To świetna propozycja dla tych, którzy potrzebują widocznego rozświetlenia poszarzałej, zmęczonej skóry. Idealnie sprawdza się również jako zabieg wykonywany wyłącznie na delikatną skórę pod oczami.
  • Zabieg liftingujący z masażem, Klapp Cosmetics: Cera dojrzała uwielbia kwas hialuronowy, który natychmiastowo poprawia jej napięcie, daje widoczną gładkość i jędrność. Masaż pobudza naczynia limfatyczne do aktywnego działania, a unikalny składnik Matrixyl, również zawarty w składnikach preparatu podawanego skórze, zmniejsza nierówności i zmarszczki.

Poznaj cennik zabiegów Klapp Cosmetics i Sesderma. Zobacz.


Zadzwoń i wybierz idealny prezent dla swojej Mamy! Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci w dobrze prezentu. Gliwice – 533 999 389


Jesteśmy dostępni w Social Media.