Top

Postaw na prawdziwy cud: jak skutecznie poprawić sylwetkę

Nowy Rok to czas diet, wyrzeczeń i postanowień. Po świątecznym szaleństwie nasz organizm sam bardzo często domaga się detoksu od niezdrowych przekąsek, słodkich deserów i tłustych, kalorycznych potraw.
Zdrowa dieta to dieta zróżnicowana i dopasowana do naszego stylu życia – godzin pracy, ilości snu, dodatkowej aktywności fizycznej i oczywiście smaków. Jednak istnieje kilka prostych zasad żywieniowych, które są uniwersalne i będą dobrym początkiem dla każdej osoby rozpoczynającej walkę z nadprogramowymi kilogramami. Rezygnacja z cukru, białej mąki, krowiego mleka czy niezdrowego nabiału to podstawa. Szerzej, o tym jak wygląda zbalansowana dieta dla zdrowej skóry i lepszej sylwetki, pisaliśmy. I nadal jest to aktualny post!

Jednak sama dieta to nie wszystko! Bo często walczymy nie tylko z kilogramami, ale i mało jędrną skórą, rozstępami i cellulitem, opuchlizną. Oczywiście, że sprawdzenie właściwych zasad żywieniowych będzie pomocne w walce z kompleksami, ale wyłącznie wespół w zespół z aktywnością fizyczną, a także… zabiegami, które potrafią niwelować kompleksy.


Najlepszy zabieg wspomagający utratę kilogramów?


Oczywiście Endermologia LPG Alliance.

Efekty działania możemy zauważyć już przy trzecim zabiegu. Skóra nabiera gęstości, jest wyraźnie wygładzona i bardziej jędrna, a ciało staje się wysmuklone.
Jest to zabieg oparty na intensywnym masażu skóry, którego sekret tkwi w drenażu i pobudzaniu do działania tkanki łącznej i komórek tłuszczowych. To najprościej mówiąc, odprowadzanie zalęgających złogów tłuszczowych i wody z naszego ciała. Pozbywamy się przy tym również toksyn, a nasza skóra jest aktywowana do produkcji kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego. A te odpowiedzialne są za jędrność, gęstość i gładkość skóry. Dzięki temu blizny, rozstępy i cellulit staje się mniej widoczne lub znikają całkowicie.
Dodatkowo jest to zabieg… bardzo przyjemny i relaksujący, więc nie tyko wpływa dobrze na ciało, ale i duszę. W zależności od miejsca, jakie masujemy, trwa od kilku do kilkudziesięciu minut. By kuracja była w pełni intensywna warto poddać się 2-3 zabiegom tygodniowo, i tak intensywny „trening” zafundować sobie przez trzy tygodnie do miesiąca. Efekty będą spektakularne! Bez trudu zmieścimy się rozmiar mniejsze spodnie czy sukienkę.

Skorzystaj z noworocznej promocji i wypróbuj zabiegów endermologii z rabatem. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Gliwice – 533 999 389

Jesteśmy dostępni w Social Media.